Skip to main content Skip to search

O Firmie

BUHIS

to firma oferująca swoje usługi o najwyższym standardzie. Domeną firmy jest rzetelność, profesjonalizm, elastyczność i dbałość o klienta. Prowadzenie księgowości nie sprowadza się tylko do rejestrowania faktur i liczenia podatków. My wychodzimy z czymś nowym, można powiedzieć  pełny pakiet w jednym miejscu. Korzystając z naszych usług uzyskujesz profesjonalną obsługę księgową, pomoc analityka finansowego oraz doradztwo prawne. Zadbamy o Twój portfel, podpowiemy jeśli coś nie przynosi zysków, mało tego, przyglądamy się dokumentom finansowym w perspektywie przyszłości, bo nigdy nie wiesz, kiedy będziesz chciał się rozwijać. A może będziesz potrzebował leasingu, kredytu lub innego środka pomocy finansowej? Kompleksowa obsługa firm w naszym wydaniu to również bieżące monitorowanie sytuacji finansowej firmy, analiza rentowności oraz pomoc w opracowaniu strategii rozwoju firmy.

Dodatkowym atutem jest dojazd do klienta po dokumenty, dzięki czemu zaoszczędzisz swój czas.

Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwoliły na opracowanie odpowiednich strategii współpracy zarówno z małymi jak i dużymi firmami, a zakres usług dostosowujemy do wielkości i potrzeb klienta. Zapewniamy pełną obsługę księgową, od pomocy przy założeniu firmy, poprzez prowadzenie pełnej księgowości i obsługę kadrowo-płacową.

Specjalizujemy się w rozliczaniu organizacji pozarządowych: rozliczanie dotacji samorządowych, subwencji, grantów oraz dofinansowań z PFRON. Pomagamy w pisaniu projektów, opracowaniu budżetów itp. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawiłości i problemy w rozliczeniu NGO-sów nie jest nam obce.

Firma opiera swoje usługi na wykwalifikowanej kadrze z dużym doświadczeniem księgowym. Posiadamy certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów nr 58674/2012 uprawniający do wykonywania czynności z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej.