Skip to main content Skip to search

Cennik

Cennik usług

Poniżej orientacyjny cennik usług księgowych. Ostateczne ceny ustalane są w drodze indywidualnych negocjacji z Klientem oraz uzależnione są głównie od rodzaju prowadzonej działalności, przyjętego systemu organizacyjnego danej firmy, ilości dokumentów księgowych oraz ustalonej z Klientem ilości raportów i zestawień.
Ponieważ firma BUHIS nie jest płatnikiem podatku VAT podane ceny są cenami brutto.

Orientacyjny cennik usług księgowych:

  • Ryczałt ewidencjonowany bez VAT od 100 zł
  • Ryczałt ewidencjonowany z VAT od 150 zł
  • Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów (KPiR) bez VAT od 150 zł
  • Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów (KPiR) z VAT od 200 zł
  • Prowadzenie księgi handlowej od 500 zł
  • Obsługa płacowo – kadrowa 1 osoby od 25 zł

 

* podane ceny zawierają sporządzenie deklaracji VAT-7 i rejestrów VAT, prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia, przekazania informacji PIT i VAT Klientowi w formie wydruku lub na wskazany adres poczty elektronicznej, elektroniczną wysyłkę deklaracji do ZUS i US.

 

Pakiet usług – klient ma możliwość skorzystania z pakietu usług, to jest pełny zakres usług księgowych plus dodatkowo obsługa prawna. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż wówczas dla prawnika nie trzeba specjalnie przygotowywać dokumentów. Wszystko jest w jednym miejscu, a klient może na bieżąco konsultować problemy lub wątpliwości natury prawnej z prawnikiem i księgową jednocześnie. Cennik pakietu ustalany jest indywidualnie.

Podany cennik jest orientacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ostateczny koszt usług księgowych ustalamy przed podpisaniem umowy lub sporządzamy ofertę na wyraźne zapytanie.